Webové stránky

Tvoríme webové stránky od jednoduchých až po zložitejšie firemné stránky

WordPress

Špecializujeme sa na najrozšírenejší redakčný systém WordPress, s ktorým je editovanie a pridávanie nového obsahu na Vašu stránku jednoduché a zvládne ho každý.

Cenová dostupnosť

Vďaka dostupnosti predvyrobených šablón prakticky do každého odvetvia podnikania alebo osobného života je výborný pomer cena vs. kvalita. Pre náročnejších, ktorí hľadajú unikátny dizajn, je možné spracovať grafický návrh a tento zapracovať.

Responzivita

Vaša stránka bude vyzerať na jedničku aj na tabletoch a mobiloch. Webovú stránku bez tejto optimalizácie už ani nerobievame, je to skutočne jeden zo základných kameňov úspešného webu.

Flexibilita

Webová stránka je technologicky pripravená na rôzne budúce požiadavky a potreby. Takisto je možné časom pridávanie rôznych ďalších funkcionalít a zmien, ako aj viacjazyčných verzií webu.

Úvodná konzultácia projektu je zdarma, neváhajte nás kontaktovať.

Úvodný kontakt

Analýza a stanovenie cieľov webovej stránky

Prípravná fáza

Práve v prípravnej fáze sa naplánuje správna funkcionalita webstránky, vymodeluje sa stránka nahrubo pomocou náčrtov, ktoré sú potom podkladom pre grafický návrh.

Grafický návrh

Grafický návrh dizajnu webovej stránky

Programovanie

Ná základe podkladov z predchádzajúcich krokov sa môže webstránka naprogramovať

Testovanie a spustenie webstránky

Po úspešnom otestovaní a vyladení webstránky, sa táto spustí.

Kontaktujte nás

Ak máte nejakú otázku, alebo ak chcete odkonzultovať detaily Vášho projektu a spolupráce s nami, tak nás kontaktujte. Odpovedáme do 24 hodín.

    Meno
    Email
    Telefón
    Správa